Biogrāfija
Grāmatas
Intervijas
Citāti
Ziņas
Kalendārs
Saites
Atsauksmes
Tiecos uz profesionāla rakstnieka statusu - uz pilnu slodzi literatūrā.

Esmu gatavs ziedot savu vienīgo mūžu šajā fiziskajā ķermenī, lai izkoptu savu daiļrades metodi, radošo individuālo rokrakstu, ko atpazītu, cienītu un izvēlētos Jūs - mani lasītāji.

Romānu rakstīšanā sakausēju dzimtas sāgas, vēsturiskus, reālus notikumus, faktus ar neparastiem varoņiem, dēkām un pārdabiskiem elementiem, to pārlejot ar gardu humora mērci. Esmu gatavs radoši sasaukties un sacensties ar latviešu romānistiem - Vili Lāci, Pāvilu Rozīti, Rutku Tēvu un Aleksandru Grīnu. Vai tas būs izdevies, par to lai spriež biogrāfi un literatūrzinātnieki.

Manās grāmatās jūs - lasītāji, nedrīkstētu just manu piepūli, sviedrus, visam jātop ar elegantu vieglumu.


 
 

Viesu grāmata

?
Aicinu brīvā formā izteikt savas domas, viedokli un vērtējumu par manām grāmatām, iestudētajām lugām vai publisko uzstāšanos!
Gaidu arī ielūgumus, kurā pilsētā vai ciematā esmu gaidīts.
1-10 11-20  21-29
:: Guntars Tenne 2012.08.13 12:48 Apsveicu no visas sirds ar jaunās grāmatas "Marijas ielas koķetes" tautās iešanu! Es to pamanīju pirms pāris dienām Ventspilī, J.Rozes grāmatnīcā uz Ģertrūdes ielas, bet tiklīdz to atvēru, man kājā iekoda bite!
Jā jā, nemaz nemeloju. Tieši tā notika! Nezinu gan, ko tas varētu nozīmēt?
:: Juris 2012.08.07 15:56 Romāns "Marijas ielas koķetes" ir pa skarbo - labākos momentus draudzene man pat vakar lasīja priekšā...Šāds daiļdarbs aizraus kā sievietes, tā vīriešus.
:: Sniedzīte 2012.06.06 22:09 Ar milzīgu interesi gaidu Tavu jauno romānu par Ulmaņlaikiem. Tu esi viens no maniem mīļākajiem latviešu autoriem, spēcīgs gan formā, gan sižetā. Ceru piedalīties grāmatas atvēršanas ballītē, ja tāda būs...
:: Dana 2012.05.21 20:23 Tikko dzirdēju Tavu interviju LR par jauno romānu. Ko lai saka - liela uzdrīkstēšanās jauno romānu salīdzināt ar latviešu klasiķiem un vērtībām kā Cepli. Tas uzdzina asinis, kā tā drīkst!!!:) Tu savu arī panāci: es, kas grāmatas nelasa, šo romānu noteikti izlasīšu, lai pārbaudītu, vai tas tik tiešām ir konkurents Ceplim!:)
:: Līga 2012.05.15 15:48 Vakar piebeidzu tavu pirmo romānu „Nesodāmais avantūrists”. Ļoti ironisks. Man gan prasījās vairāk tāds vienlaidīgs plūdums, un, protams kā sievietei, vairāk emociju. Bet ir lasāms. Vakar braucot uz laukiem, ieslēdzu radio, tikai žēl, ka dzirdēju vairs tikai pēdējās trīs minūtes no tavas intervijas raidījumā „Lasāmlaiks”.
:: Diāna Vītola 2011.10.26 12:22 Jums ir taisnība par sevis reklamēšanu, tai skaitā arī radio. Vienkārši nejauši dzirdēju Jūsu interviju, kamēr rosījos pa virtuvi. Dzirdētās intervijas laikā secināju, ka saruna noris ar interesantu un spēcīgu personību. Reklāmas menedžmentu Jūs labi pārvaldāt. Ieejot Jūsu mājas lapā, redzētais apstiprina manu apgalvojumu par reklāmu. Prieks, ka Latvijā ir arī cilvēki ar tādu ideoloģiju, kādu paudāt, un viss lielākais prieks, ka tā ieguldījums-mantojums tiek novēlēts sabiedrībai.
:: Maija Laukmane 2011.10.26 12:36 Vakar braucu mašīnā un ar prieku klausījos Tevī pa radio - tas bija ļoti labs, saturisks raidījums! Un Tu esi labais! - labu, lielu darbu izdarījis! Un redaktore Inta Kārkliņa ir talseniece! Es tāda... lepnuma pilna!
Lai Tev rīt mūsu novada muzejā labs pasākums! Man rīt atbrauc Ēriks Hānbergs, rīt kārtējā Rakstniecības skola, tāpēc būšu ierauta savā apļojumā, žēl.... Taču piedomāšu! Un lai viss izdodas uz labāko!
:: Aculiecinieks 2011.09.23 13:15 Pirmdien (tobiš 13. jūnijā) piecpadsmit minūtes pirms četriem Valdemārielas Humanā ieradās slavenais latviešu dzejnieks, sieviešu pazinējs un lieliskais mīlnieks dr. Love jeb Arvīds Deģis. :D Izšķirstīja bikšu pakaramos un sporta apģērbu, un līgani svarīgā gaitā devās tālāk.
:: Dace 2011.06.22 15:31 Nu īsts mākslinieks...
:: Antra 2010.12.29 18:46 Arvīd,novēlu Tev atmest pompozi kaitinošo manieri sevi reklamēt "visos iespējamos veidos". Pat ja Tavi darbi ir visnotaļ kvalitatīvi un baudāmi,paškritikas trūkums ir viena no derdzīgākajām rakstura īpašībām,kāda var būt.Subjektīvs spriedums,saprotams. Šeit nav runa par literatūras dižgara vs. briesmīga rakstura attiecībām. Nevajag sevi pielīdzināt Čakam un Vācietim. Tas atgrūž,jo nav adekvāts salīdzinājums.
1-10 11-20  21-29

Atstāj savu ziņu
Vārds:*
E-pasts:*
  »