Biogrāfija
Grāmatas
Intervijas
Citāti
Ziņas
Kalendārs
Saites
Atsauksmes
Tiecos uz profesionāla rakstnieka statusu - uz pilnu slodzi literatūrā.

Esmu gatavs ziedot savu vienīgo mūžu šajā fiziskajā ķermenī, lai izkoptu savu daiļrades metodi, radošo individuālo rokrakstu, ko atpazītu, cienītu un izvēlētos Jūs - mani lasītāji.

Romānu rakstīšanā sakausēju dzimtas sāgas, vēsturiskus, reālus notikumus, faktus ar neparastiem varoņiem, dēkām un pārdabiskiem elementiem, to pārlejot ar gardu humora mērci. Esmu gatavs radoši sasaukties un sacensties ar latviešu romānistiem - Vili Lāci, Pāvilu Rozīti, Rutku Tēvu un Aleksandru Grīnu. Vai tas būs izdevies, par to lai spriež biogrāfi un literatūrzinātnieki.

Manās grāmatās jūs - lasītāji, nedrīkstētu just manu piepūli, sviedrus, visam jātop ar elegantu vieglumu.


 
 

Viesu grāmata

?
Aicinu brīvā formā izteikt savas domas, viedokli un vērtējumu par manām grāmatām, iestudētajām lugām vai publisko uzstāšanos!
Gaidu arī ielūgumus, kurā pilsētā vai ciematā esmu gaidīts.
1-10 11-20 21-29 
:: Liene 2010.10.31 19:42 Jā, vienā rāvienā gan "Tango Reibumu" izlasīt nevar...Kas par daudz, tas par skādi, bet lēnām - izbaudot katru dzejoli kā šokolādes gabaliņu pie kakao krūzes...Paldies, dzejniek, ka tu esi un radi šos darbus!
:: Linda 2010.10.29 16:19 Mja.. šorīt pie feinas mūzikas fonā reibu kopā ar "Tango Reibums"... Labs... Lai neteiktu vairāk... Dikti patika... Un šad-tad palasīšu vēl...
:: Aigars 2010.10.22 12:57 Lasu romānu "Nesodāmais avantūrists" ar aizrautību. Tā kā esmu autora bērnības draugs, spēlējāmies vienā sētā, es tomēr šo to saskatu dažos fragmentos no mūsu bērnības laikiem. Katrā ziņā man patīk.
:: Evita 2010.10.17 12:18 Vairākus vakarus baudīju "Tango Reibums" - tā ir lieliska dzeja, man liekas, ka šī ir labi izdevusies dzeju grāmata, ka pēc tās būs pieprasījums. Patīkami lasīt, jo katrs dzejolis ir citādāks.
:: Evelīna 2010.10.14 23:33 Staigāju kā Šuriks ar grāmatu "Tango Reibums" pa māju un nespēju nolikt malā...
Atradu pāris rindu par mani, vai, pareizāk sakot, rindas, kuras es attiecinu uz sevi, kad ģimenes lokā ironizēju par savu personību. Patika tas, ka no vīrieša sajūtām bija tā atklāti ņemts. Arī tie domu graudi, kas saistībā ar naudu un varu.
:: Valda 2010.09.28 15:36 "Tango Reibums" ir izbaudāms, savdabīgs, vietām šokējošs un ironisks, bet atgriešanos (lasi - pārlasīšanu) pieprasošs krājums.
Es nevaru teikt, kā pēcvārdā raksta Solvita Vektere, ka šī dzeja mani reibinātu bez vīna, bet varu teikt, ka daudzi panti mani uzrunāja ar manis pašas domām, tik izteiktām ar Dzejnieka vārdiem!
:: Lauma 2010.07.16 22:44 Izlasīju grāmatu - Nesodāmais avantūrists. Man patika! Tas ir ātrs piedzīvojumu skrējiens, kas piesātināts ar paaudžu un laikmeta ainām, profesionālu, sulīgu humoru un dzeļošu satīru, kura vienmēr ir īstajā vietā. Fantāzijas mijas ar īstenību - to robežas tiek smalki nojauktas.
:: Lauma 2010.07.16 22:20 Valoda ir viegla, rotaļīga, pilna ar interesantiem teicieniem un speciāli laikmeta noskaņām piemeklētiem vārdiem. Autors reizēm skarbi, bet patiesi, atklāj cilvēku - avantūristu, patieso dabu. Kā maza, jutekliska tauriņa lidojums, ieskanas arī erotiska nots.
Un pats galvenais - romānā skan pilnasinīga avantūrista sirdspuksti... Iesaku!
:: Kristaps 2010.07.15 15:59 Paldies Arvīd, tavas grāmatas ir superīga dāvana!
1-10 11-20 21-29 

Atstāj savu ziņu
Vārds:*
E-pasts:*
  »